Ay Sohbet Odaları

Ay Sohbet Odaları

SohbetBizden.Net Ailesi Olarak. Bizler kullanıcılarımıza sadece bir sohbet hizmeti sunmadığımız gibi kullanıcılarımıza sıcacık bir aile ortamı hazırlamış bulunmaktayız. Sizde aramıza katılarak bu ailenin bir ferdi olabileceğinizi unutmayınız. Odalarımıza girdiğiniz andan itibaren sıcak kanlı kullanıcılarımızın sizleri karşılayışı, sizlerle olan samimi sohbetleri sizleri evinizde aile fertlerinizle muhabbet ediyormuş hissini yaşatacaktır. Vazgeçilmez anlara bir merhaba ile başlangıç yaptığınız yeni ailenizden kopamayacaksınız.

Sohbet Hizmet Anlayışımız

Hizmet anlayışımız gereği Türkiye Cumhuriyeti yasalarınca yasaklanmış ve bilişim suçu içeren tüm yasaklar sitemiz içerisinde yasaktır. Kullanıcılarımızın güvenliği açısından kişisel bilgileriniz giriş yaparken sizden istenmediği gibi sizler paylaşmadığınız sürece sizin bilgilerinizi kimse bilmeyecektir. Özel bilgilerini paylaşımı, Reklam içeren farklı sitelerin paylaşımı, sosyal medya hesaplarının paylaşımı yasaktır. Sizlerin güven ve huzur içerisinde bir chat imkanına sahip olabilmeniz için herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş olup sadece siz değerli kullanıcılarımızın chat odaları içerisine giriş yapması gerekmektedir.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
6 yorum
1.187 okuma
23 Mart, 2018
admin
admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


300x250 reklam

YorumlarYorumlar (6 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?